• 0538 039 55 07

Öğrenci Taşımacılığı

 

Kars Batuhan Tur; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir.


Kars Batuhan Tur, ögrenci servis araçlari kapsaminda;

- Okul taşitlarimiz 28/08/2007 tarih ve 26627 sayili resmi gazetede yayinlanan okul servis araçlari yönetmeligine tabii, ögrenci taşimaciligina uygun emniyet kemerli araçlardan oluşmaktadir.
 
- Ögrenci servislerimiz 0-3 yaş arasindadir.

- Araçlarimizin hepsi tam klimalidir.

- Araçlarimiz Arvento Araç Takip Cihazi ile izlenmektedir. Araçlarimizda bulunan GPS sayesinde araçlar kontrol edilebilir durumdadir. Ögrencimizin hangi güzergahta oldugunu, kaç km hizla seyir halinde oldugunu takip edebilirsiniz.

- Ögrencilerimizin tamami özel saglik ve ambulans hizmeti anlaşmasi kapsaminda güvence altina alinmiştir. Olasi saglik problemlerine karşilik Medline ile anlaşmamiz geregi aninda müdahale hizmeti verilmektedir.

- Şoförlerimiz ve rehber personelimiz özel kiyafetli olup, kişisel bakima özen göstermektedir.

- Araçlarimizin arkasinda ögrencilerimizin iniş ve binişleri sirasinda yakilmak üzere 30 cm çapinda kirmizi işik ve üzerinde siyah renkte büyük harfle ' DUR ' yazisi okunacak şekilde tesis edilmektedir.

WhatsApp Destek