• 0538 039 55 07
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Kars Batuhan Tur olarak 2008 yılından itibaren Hanoğlu Batuhan Tur Turizm Taşımacılık Ticaret Sanayi Ltd. Şti bünyesinde şehir içi personel ve öğrenci taşımacılığı, Transfer Hizmetleri alanında faaliyetini sürdürmektedir. Kuruluş amacımız sektörümüze yeni dinamik bir anlayış getirip en iyi hizmeti, deneyimli personellerimizle en uygun şartlarda sunmaktır.

 

Bu konuda seçkin ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız bünyesinde mevcut araç filosu ve deneyimli personeli ile profesyonel olarak hizmet sunmaktayız. Kars Batuhan Tur 2008 yılı itibari ile saygınlığı güvenirliği dünya standartlarına uygun hizmet vermeyi ve insanlara karşı sorumlulukları yerine getirmeyi vazifesi görmektedir.

 


Kars'ta Kurumların ve öğrencilerin en büyük probleminin ulaşım olduğu büyük bir gerçektir. Çalışanların zamanında iş yerlerine ulaşabilmeleri zamanında evlerinde olabilmelerini amacımızdır. Kars Batuhan Tur güçlü kadrosu modern konforlu teknik donanımlı servis araçlarıyla titiz çalışmaları sonucunda bu sorunun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Teknolojinin yenilikleri olan Araç Takip Sistemi gibi olanakları talep doğrultusunda araçlarda kullanmaktadır.

Hanoğlu Kars Batuhan Tur  olarak;  Gezi turları hizmetimizdeki tüm araçlarımız Otobüs, Yarım Otobüs, 20 kişilik Mercedes Sprinter ve Vip araçları B2, yurt içi ve yurt dışı seyahat belgesine sahiptir. 

 

WhatsApp Destek